مقالات آموزشی

رژیم لاغری و باید نباید هایش

رژیم لاغری و باید نباید هایش -وبسایت دکتر زکوی

موفقیت ضمن برنامه غذایی اتفاقی نمی باشد و افرادی که خواهند توانست وزن خود را کم نمایند و آن را در حد ثابت نگاه دارند، باید ها و نباید هایی را رعایت می نمایند. ما مایل هستیم در این متن از خود، ضمن وب سایت دکتر زکوی شما را با رژیم لاغری و باید نباید هایش آشنا نماییم. لطفاً با ما تا پایان این متن از خود همراه شوید.

ما به سوی سال نو گام بر میداریم و بخش اعظمی از اشخاص در این مواقع به فکر رژیم گرفتن می افتند، تا آنها بتوانند عید را لاغر و متناسب گذر کنند. برنامه های غذایی بسیار مشقت بار که چهارچوب کالری بالایی دارد نیز موثرترین و همچنین سالم ترین شیوه ها به منظور لاغر شدن نیست. ما مایل هستیم در امتداد این متن از خود، سه توصیه ای را در اختیار شما قرار دهیم. باشد که بتوانید با مراجعه به موارد زیر رژیم لاغری و باید نباید هایش را فرا گیرید.

برای شرکت در دوره آموزش رژیم نویسی و مشاوره رایگان تماس بگیرید.

 ✓ سعی نکنید که کالری ذخیره نمایید

از قلم انداختن صبحانه و نیز شام منجر خواهد شد بعداً به سوی میل غذاهای پر کالری و نیز پرخوری بروید. تحت عنوان صبحانه تلاش کنید غذایی پروتئینی نوش جان کنید تا در امتداد روز خود پر انرژی و شاداب باشید. افرادی که وعده های اصلی خود را از قلم می اندازند، با گذر مدّت زمانی هوس آنها به غذاهای چرب و همچنین پر کالری افزوده می شود. زمانی که ما به خودمان گرسنگی می دهیم دچار انتخاب های بد غذایی خواهیم شد. یعنی آن که فشار گرسنگی به آن مقدار بالا است که اجازه نخواهد داد فکر کنید غذایی که میخواهید میل کنید، آیا سالم می باشد؟ و یا آن که سالم نمی باشد! بهتر است چنین تلاش کنید که در روند روز خود، تعداد وعده های خویش را به چندین وعده ی غذایی بی افزایید.

ما یک جمله ای کوتاه و مفید بیان میداریم؛

گرسنگی دادن به خود راه حل مشکل شما، یعنی کاهش وزن نخواهد بود.

 

 ✓ سعی نکنید که کالری ذخیره نمایید؛ -وبسایت دکتر زکوی

 

بهتر است هر بار یک تغییر ایجاد نمایید

به جای آن که به کلی سبک و سیاق تغذیه ای خود را تغییر دهید، با یک تغییری کوچک شروع نمایید که بتوانید آن را به سهولت وارد روند زندگی خود نمایید. هم مانند میل کردن صبحانه و یا افزودن وعده های میوه‌ها و سبزیجات در روند روز. بهتر است روی یک فرآیند کار نمایید تا به هنگامی که برای شما به یک عادت تبدیل گردد. پس از آن به سوی تغییر بعدی گام گذارید و بر روی آن به خوبی تمرکز کنید.

زمانی که شما تمامی تغییرات را با یک دیگر اعمال نمایید به عبارتی خود گیج خواهید شد و به نقطه ای خواهید رسید که از کلیه ی اهدافی که در سر خود دارید، زده می شوید. اخذ نتیجه و موفقیت ضمن تغییر و دگرگون ساختن عادت به مرور توان اراده شما را با افزایش رو به رو خواهد کرد. این چنین خواهد بود که شما میتوانید با سرعت بیشتری به سوی ترک عادت بد خود گام بردارید.

 

 ✓ بهتر است هر بار یک تغییر ایجاد نمایید؛ -وبسایت دکتر زکوی

برای شروع کردن به ورزش نیاز به یه برنامه ورزشی مناسب خودتون هست که مینوانید برنامه بدنسازی مبتدی دکتر زکوی را استقاده کنید.

 ✓ به منظور بهتر خوردن، چرا منتظر می مانید

از جمله عظیم ترین اشتباهاتی که اشخاص مرتکب میگردند، این می باشد؛ منتظر زمان خاصی از سال می نشینند تا آنها در آن زمان سالم غذا خوردن را آغاز کنند. درست هم مانند این هنگام از سال که کم کم داریم به تعطیلات عید نوروز نزدیک می شویم. درست است چرا که؛ سالم غذا خوردن به زمان خاصی مربوط نخواهد شد. از این جهت باید آن تبدیل به سبک زندگی شما در فرآیند زندگیتان شود. باید ما همیشه منتظر تعطیلات خاص یا آن که عروسی و جشن باشیم که به فکر کاهش وزن خود بی افتیم! خیر اصلا هم نباید این گونه باشد. این طرز تفکر کاملاً اشتباه می باشد و تنها منجر خواهد شد از نظر سلامت و نیز روان خود دچار آسیب و صدمه شویم. پس از کاهش وزن و دستیابی به غایت موقتی که داشته اید دوباره آغاز به پر خوری خواهید کرد. نتیجه زحمات خود را از دست رفته خواهید دید و از این جهت قدرت اراده شما متزلزل می شود. این چنین تصور کنید که با کلی زحمات برای خود چیزی را بسازید و ناگهان تنها با یک اشتباه آن را خراب نمایید، آیا میتوانید برای باری دیگر زحمات کشیده شده را پشت سر گذارید؟

One thought on “رژیم لاغری و باید نباید هایش

  1. Maude گفت:

    Wow, wonderful blog layout! How long have you ever been blogging for?
    you make blogging look easy. The entire look of your website is great,
    let alone the content material! You can see similar here e-commerce

    • شماره تماس: ۴۶۴۴۱۴۶۵۶

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.