مقالات آموزشی

آیا قرص فت فست باعث جوش می شود؟

آیا قرص فت فست باعث جوش می شود؟

ما در این متن از دکتر زکوی مایل هستیم شما را کمی با داروی فت فست آشنا سازیم. به عبارتی ما مایل هستیم به شما بگوییم که مواد تشکیل دهنده قرص فت فست چاق کننده، جی فست، تایگر، مکس فت و… چیست! آیا داروهای نام برده شده اصلاً مجاز و قانونی می باشند! به عبارتی از مواد بدون عوارض جانبی و بدون اضرار می باشند؟

شما می توانید جهت دریافت پاسخ سؤالات مطرح شده با ما تا به پایان این متن همراه شوید.

البته بیان این نکته از میزان اهمیت بسیاری برخوردار است و به آسانی می توان تشخیص داد که این داروها کاملاً به صورت غیر مجاز بوده و خطر آفرین هستند. زیرا در هیچ یک از داروخانه ها در داخل کشور (ایران) بلکه در سراسر جهان به چَشم نمی خورد. به عبارتی اینها همگی به گونه ی زیرزمینی و غیر مجاز تهیه شده و به مرحله ی فروش می رسند. ولو اصلاً این ادعا که برای نمونه فت فست اصل و تقلبی دارد، به هیچ عنوان معنایی ندارد. زیرا اصولاً این قبیل از دارو ها به نوعی غیر مجاز می باشند. به عبارتی باید گونه اصل آن در داروخانه که تنها محل قانونی فروش دارو می باشد (حال در هر کجای از دنیا) به چَشم می خورد.

شروع دوره های آموزش رژیم نویسی دکتر زکوی برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

آیا تنها دارو های چاق کننده غیر قانونی در بطن کشور وجود دارد!

بهتر است بگوییم که چهار دسته اصلی و پایه این محصولات بدون جواز قانونی که با اسامی های گوناگون ولیکن ترکیبات یکسانی به گونه غیر مجاز به مرحله ی فروش می رسد حاوی؛ محصولات لاغری، چاقی، جنسی به همراه ترک اعتیاد می باشد. این محصولات که به واسطه ی شبکه های ماهواره ای به تبلیغ می رسند با همراهی عطاری ها نیز آرایشگاه ها و همچنین باشگاه های ورزشی در بطن جامعه به مرحله ی عرضه می رسد.

در چند سال اخیر با انجام تبلیغات وسیع و نیز غیر مجاز، مصرف این فرآورده ها به مقدار نگران کننده ای افزایش پیدا کرده است و سازندگان این گونه از محصولات با قید شماره مجوزی ساختگی و عباراتی چون؛ صد در صد گیاهی، بدون هیچ گونه عارضه جانبی، حاوی اثرات سریع بر روی برچسب محصولات عرضه شده آن را به مصرف کنندگان ساده لوح می فروشند. از سویی به هیچ عنوان نام مواد اصلی را که در بطن آن مورد استفاده قرار گرفته است را اعلام نمی نمایند تا برای مشتریان آن ها قابل شناخت نباشد.

ما نام برخی از آنها را می توانیم در؛ بومبا، تایگر، جی فست، فت فیس، فت فست و… خلاصه نماییم.

تنها دارو های چاق کننده غیر قانونی

 حال آن که ترکیبات این داروها واقعاً چاق کننده می باشند؟

اصلی و پایه ترین مواد تشکیل دهنده این داروها؛ اقسام گوناگون کورتون ها، چون؛ دگزامتازون، پردنیزولون و… استروئیدهای آنابولیک چون اقسام ترکیبات تستوسترون و… و در پایان میزان بسیار اندکی داروهای اشتها آور است. میزان اندکی هم پودر جوانه گندم به همراه کاکائو و وانیل در راستای به وجود آوردن بو و طعمی گیاهی و خوش طعم، بدان اضافه می کنند.

کورتون ها که از عمده اجزای این محصول ها می باشند، ضمن بیماران خویش ایمنی که در آن سیستم ایمنی شخص بر خود او به گونه ای ناهمگون فعال میشود، مورد بهره گیری قرار می گیرد تا با ضعیف نمودن سیستم ایمنی که به گونه ای نا به جا فعال شده، بتواند امتداد حیات را به بیمار اعطا کند.

 از جمله عوارض بر جای مانده از قرص فت فست

این داروها منجر به اثرات جانبی بسیاری می گردد که در فرد بیمار، با اکتفا به موقعیت وخیم او، چاره ای به غیر از نمایان ساختن جوش در صورت او، وجود نخواهد داشت. حائز اهمیت ترین این عوارض حاوی پوکی استخوان است که خواهد توانست موجب شکستی های بسیار شدید و غیر قابل تحمل شود. از سویی احتباس آب به همراه نمک در بدن شخص عارضه دیگری است که برجای می ماند.

عوارض بر جای مانده از قرص فت فست

 آیا می دانید این داروها چگونه چاق می کنند؟

همان گونه که در قسمت فوقانی متن خود بیان نمودیم، عوارض جانبی این ترکیبات موجب فشار خون و ایجاد نمودن ظاهری چاق در شخص خواهد شد. باز جذب نمودن سدیم و آب در داخل کلیه ها است که با ورم به چَشم خورده، صورت و اندام های انتهایی بدن او پف آلود نیز به نظر خواهد رسید. جالب است به این نکته هم توجه کنید که؛ با قطع نمودن مصرف کورتون ها این ورم بر خلاف دیگر عوارض برجای مانده و به سرعت از میان نخواهد رفت.

پایان

چربی سوزی با جدید ترین روش های اروپایی توسط دکتر زکوی

دوستان عزیز ما در این متن از دکتر زکوی سعی نمودیم که شما را با پاسخ این سؤال آشنا سازیم که آیا قرص فت فست باعث جوش می شود؟ مقداری به جوش صورت فکر نکنید. بهتر است در ابتدا به دیگر عوارض برجای مانده از این قرص توجه کنید. تنها که جوش نیست! آنچه که مهم تر است استخوان های شما و سلامت کلّی بدن است.

One thought on “آیا قرص فت فست باعث جوش می شود؟

  1. Soniya گفت:

    من ۱۹ سالمه از قرص چاقی فست فت استفاده میکنم ضرل داره؟

    • شماره تماس: ۰۹۹۲۹۵۶۳۱۳۸

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.